Zbiórka charytatywna na PCEye Go dla Janka

 Oficjalnie mogę już poinformować, że na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona Seniorów Bayjonn Cup 2014, odbędzie się zbiórka pieniędzy na zakup dla Janka PCEye Go firmy Tobii. Całe wydarzenie będzie miało miejsce w weekend 25 i 26 stycznia 2014 w Hali Stulecia w Sopocie na ul. Goyki 7. Zorganizowana będzie również aukcja na rzecz Janka, gdzie jednym z przedmiotów na licytację ma być koszulka Natalii Partyki, w której grała na Olimpiadzie. Poniżej zamieściłam link do strony, na której można poczytać o całej akcji i wydarzeniu:

http://www.bayjonncup.pl/pl/aktualnosci/12/bayjonn_cup_2014_przyjdz_kibicuj_u_wesprzyj_janka

 Trzymajcie kciuki, żeby udało się zebrać pieniążki na janciowe urządzenie, a wszystkich zainteresowanych naszą zbiórką serdecznie zapraszamy 25 i 26 stycznia do Hali Stulecia w Sopocie.

 Jeśli jesteście ciekawi jak Janulek testował PCEye Go, to kliknijcie na poniższy link:

http://youtu.be/_qlLSx6mLKw

 Zapraszamy do wysłuchania audycji w Radiu Złote Przeboje (link na samym dole tekstu) o naszym Janeczku oraz o jego potrzebie komunikowania się. O tym, jak ważne jest dla Janka żeby mógł używać PCEye Go do obsługi komputera wypowie się nie tylko jego mama, ale również pedagodzy przedszkolni. Nasz Janek także wziął udział w audycji, posłuchajcie jak Janek "mówi w radiu za pomocą oczek" i tłumaczenia Cioci Beatki z Przedszkola, jak się człowiek postara to wszystko można, a mój synek nie przestanie mnie chyba zadziwiać. Jedna tylko informacja wymaga sprostowania, turniej odbędzie się w Hali Stulecia w Sopocie, a nie tak jak podano w audycji w Hotelu Bayjonn (organizator imprezy). 25 stycznia, czyli w najbliższą sobotę będzie od 9.00 rano zbiórka do puszek, a około godziny 16.00 zacznie się licytacja cennych przedmiotów, z której dochód będzie przeznaczony dla Janka. Zapraszamy! 

http://w999.wrzuta.pl/audio/68oeNipxLw3/zp_zp_gdansk_janek